1. Anasayfa
  2. İsteHizmetim Neden Biz

Türkiyede İlk ve Tek - Tüm Ders ve Konularda Online ( Canlı )

Doktor
Öğretmen
Uzman
Online ( Aktif ) olan Doktor - Öğretmen - Uzman'lardan Bire Bir Canlı Eğitim veya Danışmanlık Alın.

imgtitle

Birebir Canlı Görüşme Başlatma

1. Uzman Seç Sistemimizdeki psikologların uzmanlık alanlarını ihtiyacına göre filtreleyebilir, eğitim ve sertifikalarını inceleyerek sana en uygun psikoloğu seçebilirsin.

2. Görüşmeni Planla Sesli ya da görüntülü görüşebilir, görüşme süresine karar verebilirsin. Hemen başlayabilir veya sana en uygun tarihe randevunu oluşturabilirsin.

3. Ödemeni Tamamla Online olarak banka/kredi kartı ya da cüzdan bakiyen ile ödeme seçeneklerinden birini tercih ederek güvenli ve hızlı bir şekilde ödemeni tamamlayabilirsin. 

4. Seansına Başla! Randevu saatinde, sisteme giriş yaparak görüşmeye başlayabilirsin. Uygulama ya da web sitemiz üzerinden görüşmeni gerçekleştirebilirsin.

imgtitle

Neden İstehizmetim.com Tercih Etmeliyim?

Güvenli ve Gizli Görüşmelerine HiDoctor veya üçüncü şahıslar erişemez, bilgiler şifrelenerek korunur.

Koşulsuz İade Seans sırasında oluşabilecek herhangi bir aksilik durumunda seans sonrası bizimle iletişime geçebilir, seans ücretinin iadesini talep edebilirsin.

Alanında Uzman'lar. Lisansları, Diplomaları ve Sertifikaları Yüklenmiş Tarafınızca'da Görülebilir olan Uzmanlar'dan Dilediğinizden Danışmanlık veya Eğitim Alabilirsiniz.

Sesli ve Görüntülü Görüşme Seçtiğin Uzmanlar ile seanslarına sesli veya görüntülü olarak katılabilir, ev konforunda online hizmetinden yararlanabilirsin.

imgtitle
img description