1. Anasayfa
  2. İsteHizmetim Neden Biz

Türkiyede İlk ve Tek Çoklu Dil

Türkiye'de ve Dünya'da Bulunabilir olun, Yeni Pazarlar ve Müşteriler Edinin. Günümüz rekabet ortamında digital pazarlama stratejileri oluşturarak itibarınızı arttırabilir ve daha fazla olumlu sonuçlar elde edebilirsin.

imgtitle

Online + YüzyüzeRandevular

Türkiye'den ve Dünya'dan Online veya Yüz yüze Randevular Alın. Hasta/danışan randevu değişikliği ve ya iptalinde tedirginlik yaşama. Sınırlarını sizin belirlediğiniz takviminize güvenin.

imgtitle

Türkiyede İlk ve Tek Çoklu Şube

Farklı Bölgelerdeki birden fazla Muayehane, Hastane, Klink'lerinizi Ekleyebilir ve Dilediğiniz Doktoru Dilediğiniz Kadar Şubeye Atayabilirsiniz.

imgtitle

Türkiye'de İlk ve Tek Online Araçlar

Doktor Modülü, Hasta Modülü, Hemşireler Modülü, Resepsiyonistler Modülü, Laboratuvarcı Modülü, Eczacı Modülü, CRM Modülü, Müşteri - Personel Yönetimi, Ön Muhasebe Modülü, POS Modülü,ve 60'dan fazla Online Araçlar

imgtitle

Türkiyede İlk ve Tek E-Ticaret - E-İhracat

Türkiye'nin En Büyük Sağlık Ürünleri Online Pazaryeri. İster Tek, İster Toptan Türkiyede ve Dünyada Yeni Müşteriler ve Pazarlar Bulun. Toptan Satışlarınız için %0 Komisyon.

imgtitle

Türkiyede İlk ve TekProfesyonel Website

Dünya'nın En Gelişmiş Doktor - Randevu Website Paketi. Çoklu Dil + İstedoktor.com ile Full Entegre


Doktor Modülü, Hasta Modülü, Hemşireler Modülü, Resepsiyonistler Modülü, Laboratuvarcı Modülü, Eczacı Modülü, CRM Modülü, Ön Muhasebe Modülü, POS Modülü, E-Dönüşümü ve 60'dan fazla Online Araçlar

imgtitle

Türkiyede İlk ve Tek E-Dönüşüm

E-Fatura - E-Arşiv - E-İrsaliye - E-Dönüşümü E-Nabız - E-Reçete ve çok daha fazlası

imgtitle

EntegrasyonPazaryerleri

Trendyol.com - Hepsiburada.com - N11.com - PttAvm.com - Çiçeksepeti.com - Amazon.com

imgtitle

Step 01. Ücretsiz Üyelik

Türkiye'de İlk ve Tek, Tüm Doktor ve Sağlık Hizmetleri için Ücretsiz Üyelik Başlatarak Online Randevu Almaya Başlayın.

01
image-description

Step 02. Randevuların Kontrolü

Online danışmanlık hizmeti ile yüz yüze görüşmenin riskinden kaçınarak hastalarınıza/danışanlarınıza yardımcı olun.

image-description
02

Step 03. Eksiksiz Bir Asistanlık Hizmeti

Günümüzde zaman kısıtlı ve değerli. Randevu planlaması ve organizasyonu için sağladığımız zaman tasarrufu sizler tarafından tam not alacaktır. Güvenilir ve kolay ara yüzü sayesinde takviminizi sorunsuz bir şekilde yönet. 7 gün 24 saat verimli randevu sürecine ortak ol!

03
image-description

Step 04. 7/24 Call Center hizmetimizle her zaman yanındayız!

Mesai saatleri dışında bile bilgi ve randevu talepleri karşılansın, cevaplanmayan çağrılar kalmasın ve gereksiz çağrılar zaman kaybınıza neden olmasın.

image-description
04

Step 05. 850 hat desteği

Çağrılarınız ile bilgilendirmeler mail adresinize ve seçeceğiniz başka mail adreslerine anlık olarak gönderilir ve meşgul olmanız ya da telefona cevap verememeniz durumunda oluşabilecek iletişim kayıpları önlenir. Ayrıca aylık çağrı raporlarınız da mail yolu ile sizinle paylaşılır.

05
image-description

Randevuların kontrolü tamamen sizin elinizde!

Online danışmanlık hizmeti ile yüz yüze görüşmenin riskinden kaçınarak hastalarınıza/danışanlarınıza yardımcı olun. Koronavirüs salgını sebebiyle değişen koşullara ayak uydurmanız gerekiyor. Online Danışmanlık; hem sizin hem de randevuya katılanların sağlığı için riski ortadan kaldırsın. Üstelik online ödeme sistemi sayesinde sağlık hizmeti süreci baştan sona daha pratik hale gelsin.

Online danışmanlık hizmetine ayrılmış takviminizi kolayca kullanın!
Online görüşmelerinize ayrılmış bir takvim

Online danışmanlık hizmetini etkinleştirdiğinizde, profilinizle gelen standart takviminize ek olarak; bu hizmet için özel ayrılmış bir takvim profilinize eklensin. Online Danışmanlık hizmetiyle ilgili tüm randevular bu takvimde yer alsın.

İhtiyaçlarınızı tam karşılayacak özellikler

Takvimin tüm kontrolü sizde olacak şekilde; uygun günler, görüşmelerin uzunluğu gibi detayları siz belirleyin. Gününüzü rahat bir şekilde organize edin.

Hastalarınızı/danışanlarınızı takvime ekleme özgürlüğü

Takvim sadece sitemizdeki profiliniz üzerinden gelenlere ayrılmış değil. Siz de istediğiniz kişiyi online danışmanlık hizmeti kapsamında bu takvime ekleyin ve onunla online görüşme yapmaya başlayın.

Online görüşmelerinizi ve takviminizi etkili bir şekilde yönetin!
Görüşme öncesinde bilgi paylaşımı

Görüşmeden önce hastanın/danışanın paylaşmak istedikleri varsa, talepleri randevu ekranı üzerinden ya da mesaj yoluyla size ulaştırabilir.

SMS hatırlatıcıları ve talimat bildirimleri

Randevusu olanlar randevularını unutabilir. Takvime girilen her randevu, randevusu olana SMS bildirimleri ile hatırlatılsın; kötü sürprizlerin önüne geçilsin.

Her randevuya özel bir link

Takviminiz üzerinden gerçekleşecek her online görüşme için ayrı ve o görüşmeye özel bir bağlantı oluşturulur. Bu sayede, en az yüz yüze olan randevular kadar güvenli bir görüşme gerçekleşir.

Kolay ödeme alma ayrıcalığı

Online ödeme sistemimizle hem ödemeleriniz ertesi gün hesabınıza yatar, hem de hastalar/danışanlar taksitli ödeme imkanlarından faydalanır.

Hastalarınızın/danışanlarınızın ve sizin verilerinizin güvenliği bizim için çok önemli!
Verilerinizin kontrolü sizde

K.V.K.K. çerçevesinde veri güvenliğinizi sağlıyoruz. Sistemimizdeki hasta/danışan verilerinin tam güvenliğini ve gizliliğini taahhüt ediyoruz. Buna ek olarak verinizin kontrolüyle ilgili asistanınıza tam yetki verebilirsiniz. Bu durumda verilerin güvenliği ve gizliliği ile ilgili sorumluluğu paylaşmış olursunuz.

Kullanışlı ve sorumlu

Hastalar ve danışanlar ile iletişiminizi siz yönetin. Çeşitli kanallarla arşivinize eklediğiniz iletişim bilgilerine sizin bilginiz ve izniniz olmadan hiçbir ileti gönderilmez.

Verileriniz bizimle güvende

Tüm verileriniz 256-bit şifreleme ile korunur ve yetkisi bulunmayan kişiler tarafından erişilemez. Ayrıca, Amazon Web Services bulut hizmeti sayesinde verilerinize istediğiniz her yerden ve herhangi bir cihaz üzerinden ulaşabilirsiniz.

img description